NexBlue ZEN Three Phase (current sensor) | Wi-Fi, Bluetooth
- TootjadNexBlue
- Mudel: CS3ANA-3
- Saadavus: 5
-
143€
NexBlue ZEN Three Phase (current sensor) | Wi-Fi, Bluetooth
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 66 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 27.00 mm |
| IP klass | IP30 |
| Muud funktsioonid | NexBlue Zen (Current Sensor) is a delicate device that monitors the energy and optimizes the consumption of power usage, supporting dynamic load balancing and solar surplus charging. It is perfect for non-smart meter scenarios and can communicate with Nex |
| Net weight | 0.10 kg |
| Operating temperature | -25 to +55 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9524 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | NexBlue |
| Producer product name | ZEN Three Phase (current sensor) |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00015147 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |

